Купівля-продаж у системі Прозорро.Продажі

Спочатку створення такої електронної системи, як Prozorro, було метою отримати простір для онлайн-торгівлі та повністю виключити будь-яку ймовірність корупційних чи сірих схем. Насправді такий план і зараз залишається цілком затребуваним. Працююча система справді істотно відрізняється від інших варіантів торгів і надає кожному відкриті, рівні та справедливі умови. Зокрема, з самого початку мала на увазі ймовірність використання онлайн-аукціонів для здійснення різноманітних операцій з комерційною нерухомістю. Йдеться, звісно, ​​про купівлю-продаж різноманітної нерухомості, а також про оренду. При цьому брати участь могли як державні власники нерухомості, так і комунальні та приватні. Таким чином, кожен отримує оптимальні умови. Звичайно, пізніше стала доступна торгівля для інших затребуваних товарів і послуг, і тепер користувачі системи можуть цим скористатися.

Сьогодні відкриті аукціони – це величезне досягнення держави. Це нововведення допоможе вивести ринок з тіні. Тепер не варто очікувати, що вони можуть попросити хабар в обмін на необхідну угоду. Усі тендери проводяться добросовісно та відкриті для всіх сторін. Більш детально взяти участь в аукціоні можна вже сьогодні, пройшовши просту реєстрацію на сайті Української енергетичної біржі та зробивши ставку на обраний лот товару. Пізніше з переможцем буде підписано угоду.

Що можна придбати в системі Прозорро?

З 07.2021 в Україні набув чинності закон про продаж земельних ділянок через інтернет-аукціони, цей закон підписала Верховна Рада 18 травня.

Законодавчий акт передбачає внесення в систему Інтернет-торгівлі продажу земельних ділянок, що перебувають у власності державних і комунальних установ, або прав на них.

Аукціон буде проходити онлайн у глобальній мережі. За результатами аукціону буде укладено договір купівлі-продажу, оренди, права забудови земельної ділянки з переможцем аукціону, який запропонував найвищу ціну за продану земельну ділянку або особливо високу плату за користування нею, затверджено в ході аукціону (цінова пропозиція).

Усі без винятку лоти повинні мати фотозображення земельних ділянок із зазначенням інформації про особу, яка має переважне право на отримання земельної ділянки. Закон визначає, що розмір гарантійного платежу не повинен бути менше 30% від початкової ціни продажу ділянки або початкового внеску за рік користування землею.

Для земельних ділянок, що перебувають у власності держави та комунальних організацій для сільськогосподарського призначення, первісна вартість дорівнює орендному доходу від використання землі, а щодо інших земель, що перебувають у державній та комунальній власності, не може бути меншою від нормативна грошова оцінка земельної ділянки.

Система передбачає, що один лот може складатися тільки з однієї області або прав на неї. До закінчення аукціону інформація про їх учасників оприлюдненню не підлягає.

Аукціон проводиться за наявності більше 2-х зареєстрованих учасників. Результати земельних тендерів на будь-який лот будуть оприлюднені в системі веб-торгівлі та на порталі загальнодержавних земельних тендерів. Більше інформації про це на сайті https://sale.ueex.com.ua/news/yak-provodytqsya-aukcion-na-zemlyu-za-novymy-pravylamy

Що ще продається в системі Прозорро?

Для отримання багатьох видів деревини потрібно використовувати Prozorro. Електронна торгівля є одним з найбільш комфортних варіантів онлайн-торгівлі, що дозволяє отримувати необхідну та якісну сировину заданих параметрів. Зрозуміло, що коли йдеться про велику торгівлю, транзакції не завжди є повністю прозорими, і іноді вам може знадобитися вступити в якісь додаткові відносини з підрядниками, сплачувати додаткові витрати, які більш зрозуміло називають хабарами, і досвід багато інших незручностей. Продажі, у свою чергу, надають абсолютно відкриті та рівні дані для всіх. Таким чином, підрядники та бажаючі придбати ту чи іншу продукцію, в тому числі різноманітну лісопродукцію, можуть легко укладати виграшні угоди, і тут немає додаткових маніпулятивних та корисливих умов.

У Прозорро є майданчик –Українська енергетична біржа. На цій біржі кожен має право брати участь у тендерах та торгівлі. Таким чином, якщо раніше вартість якісної деревини могла бути завищена. Зокрема, різні підприємства вирішили застосувати такі маніпуляції до цього параметра. Тепер з’явилася можливість придбати масив деревини на онлайн-платформі без підозрілих схем.

Поряд з цим, якщо виникнуть питання щодо робочих процесів, то завжди є можливість задати своє питання фахівцям за контактними телефонами. Таким чином, реєстрація на Українській енергетичній біржі дає комфортні дані та великі можливості.

Купівля-продаж у системі Прозорро.Продажі