Найновіша система торгівлі в Україні

Багато людей знають, що Законодавчий акт діє в Україні з 2015 року. Але люди, як правило, не зовсім розуміють, як це відбувається насправді та як проводиться аукціон. Все це контролюється спеціально створеною програмою Prozorro, згідно з якою громадськість може стати свідком діалогів між суперниками. І сама процедура діалогів завдяки відкритій системі стає зрозумілішою.

Виявляється, покупки подібного рівня переважно здійснюються на електронних аукціонах. Слід зазначити, що діалоги між суперниками відбуваються лише в поодиноких випадках. І серед них дозволено розглядати труднощі визначення у сфері зіставлення з технічної сторони, або коли мова йде про пошук науки. Часто діалоги ведуться на аукціонах, де продаються картини, статуетки та інші предмети мистецтва, або мова йде про конкурс архітектури.

Тепер відкриті аукціони дозволяється проводити лише через офіційно акредитовані сайти структури Prozorro, скажімо, на біржі УУБ, де дозволяється бути впевненим, що в діалогах не буде втручання ззовні. Якщо ознайомитися з самою структурою, то це така платформа, де клієнти та продавці контактують між собою.

Впровадження дерева в систему Prozorro

Стабільність інформації, що стосується аукціону, є головною перевагою публічних аукціонів з необробленою партією сосни. Швидше за все, у них візьме участь будь -який учасник системи УУБ. Вказані дані (день, організація, організатор, переможець, ціна), швидше за все, без проблем перевірятимуть знову, а при необхідності протестуватимуть.

Також будь-які з описаних раніше даних включені до реалізованого електронного контролю деревини. Ці методи дадуть можливість відстежувати використання лісових джерел на найвищому рівні від часу вирубки до продажу деревини на аукціоні.

Торгівля деревиною без переробки на публічних аукціонах ДП «Прозорро.Продажі» стає грошово вигідною не тільки для лісогосподарських підприємств, а й для казни країни, а ще простіше для простих людей.

Щоб отримати підхід до відкритого аукціону, можна лише пройти звичайну реєстрацію на веб-сайті УУБ, пройти акредитацію у Міністерстві економіки, торгівлі та сільського господарства у чотири етапи та мати документальну акредитацію для роботи з електронною платформою Prozorro.

Джерело Інтернету УУБ має функцію швидкого пошуку. В результаті цього кожен знайде для себе особисто захоплюючий торг щодо продажу пиломатеріалів. Необхідно врахувати, що на ціну ділянки впливатиме крім обсягу та ступеня якості лісу, кожен має лише 4 варіанти.

Правила закупівлі тендерів 2020 року

16 жовтня 2019 року Президент України підписав Закон №114-IX. Цей законопроект вніс зміни до чинного Закону України «Про державні закупівлі». Вони настільки значні, що швидше за все кожен новий перегляд поточної, ніж легко кілька змін. Вони набули чинності через 6 місяців після публікації Закону №114-IX, а саме 19 квітня 2020 року

Розділ на види залежно від обсягу покупок. Відрізнити – допорогові покупки (до 200 тис. Грн. За товари, послуги та 1 500 000 грн. за роботу) та надпорогові, у яких сума покупок дорівнює або перевищує зазначені суми. Порогові закупівлі здійснюються відповідно до прийнятих тез, передбачених законом. Процес їх впровадження не регулюється, тому вони можуть відбуватися поза платформою Prozorro.

Етапи закупівель

Усі процеси публічних закупівель є публічними. Від планування до підписання угоди про постачання все прозоро. План закупівель на рік та всі його виправлення неодмінно публікуються на сайті Prozorro. Процедуру можна вважати відкритою, коли оголошення про початок закупівлі та відповідна тендерна документація опубліковані на порталі. Після визначення переможця публікуються звіти, в яких вказуються результати, завершення та виконання транзакції. Усі процеси прийняття рішень про закупівлю проходять через тендерний комітет, той, який покупець навмисно створює. Більше інформації про проведення торгів на УУБ є на порталі https://sale.uub.com.ua/ru/news/yak-prydbaty-pylovnyk-hvojnyh-porid-na-prozoro-prodazhi. 

Як проводяться торги?

Аукціон проводиться в 3 етапи. Будь-який учасник тендеру може зменшити свою початкову пропозицію. Водночас система визначає учасника, того, хто пропонує найнижчу вартість та надає інформацію в кінці аукціону. Переможець такого аукціону повинен бути кваліфікованим та підписати відповідні документи про те, що товар чи робота відповідають вимогам, викладеним клієнтом у поданій тендерній документації.

Найнижча вартість визначається відповідно до вимог, які клієнт вказав у оголошенні найменший крок зниження витрат, метод визначення найменшого кроку – це може бути відсоток або одиниця, математична формула.

Найновіша система торгівлі в Україні