Продаж необробленої деревини

Електронний портал Прозорро дає своїм клієнтам унікальну можливість щодо участі в електронних аукціонах, в рамках яких проводиться продаж необроблених сортів деревини. Такий формат продажу дерева є вигідним не лише для самих клієнтів компанії і потенційних покупців, але ще й для держави, яка прагне збільшити продажі деревини на ринку товарів, зокрема, використовуючи для цього всілякі Інтернет-портали та ресурси.

Навіщо потрібні електронні аукціони з продажу необробленої деревини?

Продавці, а саме різноманітні компанії, що займаються заготівлею деревини, виставляють свої товари на продаж в ході електронних інтернет-аукціонів. Попередньо деревина готується до продажу, але не обробляється звичними всім способами і методами. 

Потенційні покупці самі в праві вирішувати, чи буде оброблятися куплена деревина і яким саме чином це буде здійснюватися. Контроль за продажем деревини за допомогою віртуальних аукціонів безпосередньо здійснюється з боку держави, що точно гарантує надійність і прозорість усіх здійснюваних операцій з продажу товарів, в тому числі і грошових. 

Більш того, абсолютно всі проведені аукціони і торги по системі Прозорро є публічними та доступними третім особам, за рахунок чого повністю виключаються всі можливості порушення законів і встановлених правил і норм щодо проведення подібного роду угод. У тому випадку, якщо ж в ході проведення торгів або аукціону у одного з його учасників виникли невдоволення, він самостійно може подати скаргу на електронну пошту компанії Прозорро. У швидкому часі після отримання офіційної скарги компанія проведе ретельне розслідування всіх описаних у скарзі обставин.

Процедура прийняття участі в електронних аукціонах від компанії Прозорро з продажу та купівлі необробленої деревини

Для того, щоб стати правомірним учасником електронних аукціонів, проведених компанією Прозорро, кожному клієнту необхідно попередньо пройти процедуру реєстрації на біржі, котра працює в даній системі. Наприклад, ви можете зареєструвати на сайті Української універсальної біржі https://sale.uub.com.ua/ru/filter/wood і подати свою заявку на участь в аукціоні. Заявка буде розглянута системою і пізніше клієнт отримає схвалення на участь в самому аукціоні. 

Продаж необробленої деревини